Рішення №5 "Про покладання обов’язків старости"

Дата: 05.12.2019 13:41

11 січня 2018 року 1 пленарного засідання 1 сесії 7 скликання

Про покладання
обов’язків старости

На виконання вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та з урахуванням норм частини 2, 3 статті 141 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

1. Затвердити Положення «Про старосту села Чернятин Новогребельської сільської об’єднаної територіальної громади»;
  2. До обрання старости на перших виборах старости села Чернятин Новогребельської сільської об’єднаної територіальної громади, покласти виконання обов’язків старости у селі Чернятин на Злотніка Олександра Васильовича, який здійснював повноваження Чернятинського сільського голови до об’єднання (заява Злотніка О.В. додається).
  3. Уповноважити виконуючого обов’язки старости села Чернятин на виконання функцій виконавчого комітету Новогребельської сільської ради:
  • вчиняти нотаріальні дії з питань, віднесених Законом до відання посадових осіб органів місцевого самоврядування, а саме:
  • вживати заходів щодо охорони спадкового майна;
  • посвідчувати заповіти (крім секретних);
  • видавати дублікати посвідчених ними документів;
  • засвідчувати вірність копій (фотокопій) документів і витягів з них;
  • засвідчувати справжність підпису на документах;
  • проводити державну реєстрацію актів цивільного стану в межах компетенції визначеної Законом;
  • видавати довідки інформаційного характеру за зверненнями мешканців села Чернятин та працівників установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова                    Віталій Порхун