Рішення №550 "Про встановлення на території Новогребельської сільської об’єднаної територіальної громади єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку"

Дата: 04.05.2020 15:56

novagreb@ukr.net, код ЄДРПОУ 04328654

РІШЕННЯ 550

14 липня 2020 р.                                                            29 сесії 7 скликання

Про встановлення на території

Новогребельської сільської об’єднаної

територіальної громади єдиного податку

для першої та другої груп платників

єдиного податку

Відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із внесеними до нього змінами, Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись статтями 26, 59, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

1. Встановити на території сільської об’єднаної територіальної громади єдиний податок для першої та другої групи платників податку згідно з додатком 1.

2. Встановити на території сільської об’єднаної територіальної громади ставки єдиного податку для першої групи платників єдиного податку згідно з додатком 2;

3. Встановити на території сільської об’єднаної територіальної громади ставки єдиного податку для першої групи платників єдиного податку згідно з додатком 3;

4. Дане рішення, оприлюднити у визначений законом спосіб, в друкованих засобах масової інформації (районна газета «Прапор перемоги»), на офіційному веб–сайті Новогребельської сільської ради за адресою: https://gromada.org.ua/gromada/novogrebelska в рубриці «Регуляторна діяльність» та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

3. Питання не врегульовані цим рішенням регулюються Податковим кодексом України.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, управління комунальним господарством, соціально-економічного розвитку (Черненко Н.В.).

Сільський голова                       Віталій Порхун