A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новогребельська сільська об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Калинівської громади

Дотація за бджолосім'ї

Дата: 25.09.2020 14:01
Кількість переглядів: 90

Відповідно до п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018р. №107 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України №780 від 02.09.2020р.), у 2020 році фізичним особам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам передбачена дотація за наявності бджолосім'ї.

Дотація надається на безпровідній основі фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні у поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю. у разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації фізичним особам та суб’єктам господарювання необхідно подати за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади такі документи:

- копію ветеринарно-санітарного паспорту пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття поточного рахунку, виданої банком (суб’єкти господарювання);

- копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);

- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні-особи підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора