Новогребельська сільська об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Калинівської громади

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

до рішення №203 14 сесії 7 скликання
Новогребельської сільської ради

підготовки регуляторних актів

Новогребельської сільської ради

на 2019 рік

Вид та назва проекту регуляторного акту

Мета прийняття

Строки підго
товки

Виконавці

1

Рішення сесії сільської ради “Про встановлення на території Новогребельської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік”

І-ІІ квартал 2019 р.

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, постійна комісія сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, управління комунальним господарством, соціально-економічного розвитку.

2

Рішення сесії сільської ради “Про встановлення на території Новогребельської сільської ради земельного податку на 2020 рік”

3

Рішення сесії сільської ради “Про встановлення на території Новогребельської сільської ради єдиного податку на 2020 рік”