Новогребельська сільська об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Калинівської громади

привітання до дня села

Привітання сільського голови з Днем Села!

Шановна громадо! 21 листопада наша Новогребельська громада відзначає День народження! День нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. У сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження рідне село ! З Днем народження моя мала Батьківщино!

З повагою, сільський голова Порхун В.Л. , виконавчий комітет!